• ENG

  We ship pretty much everywhere and the Polish postal services are not that expensive. You have two options:

  • Registered priority shipping
  • Standard shipping

  I recommend using the former. It’s safer, faster, and you’ll get a tracking number, which is always useful.
  If you’re short on cash though, you can use the standard shipping. It’s cheap, BUT you don’t get a tracking code and it’s slow.
  Use on your own risk.

  I take no responsibility for what happens to the package if you decide to go with Standard Shipping!

  No matter what you choose, I take great care to pack everything as sturdily and safely as possible. No physical harm will come to your precious vinyl/CDs/

 • PL

  Sklep Unquiet Records prowadzony jest przez firmę:
  Unquiet Records Tytus Kalicki
  ul. Woronicza 21/2
  31-409 Kraków
  NIP: 9452156900
  Telefon: 790 307 320
  Email: info@unquietrecords.com

  Wysyłka:
  Paczkę wysyłam maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
  Standardowo do wyboru są dwie opcje wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej:

  • Polecony priorytet
  • Polecony ekonomiczny

  Możliwa jest też wysyłka kurierem FedEx.
  Zawsze też staram podawać się numer do śledzenia paki.
  Jeśli coś ze sklepem nie działa jak powinno, albo chciałbyś się dowiedzieć czegoś o dostępności jakiejś z płyt, wal śmiało na info@unquietrecords.com. Na tego maila można też składać zamówienia bez użycia sklepu.

  Przy zamówieniu o wartości przekraczającej 200 zł, przesyłka jest darmowa.

  Bez względu na to, którą opcję przesyłki wybierzesz, przykładam dużą wagę do solidnego i bezpiecznego zapakowania przesyłek. Nic im nie będzie.

  Akceptowane formy płatności:
  – Przelew
  – PayPal
  – PayU

  Reklamacje:
  Jeśli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim ukryte wady, w ciągu 7 dni powinien odesłać go przesyłką pocztową bądź kurierem z opisem wady. Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu dwóch dni od otrzymania przesyłki. Towar uszkodzony, zostanie wymieniony na pełnowartościowy. Jeśli będzie to niemożliwe, na przykład ze względu na brak w magazynie, klientowi zostanie zaproponowana pozycja zastępcza, bądź też zwrócona równowartość produktu.

  Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
  Zwracany towar musi być w pełni kompletny, nieuszkodzony bez śladów używania, lub też świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. Towar musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu.
  JAK DOKONAĆ ZWROTU PRODUKTÓW?
  W celu dokonania zwrotu wyślij e-mail na adres: info@unquietrecords.com z nr rachunku bankowego na jaki ma być dokonany zwrot środków.
  ZWROT PIENIĘDZY
  W ciągu dwóch dni roboczych dokonamy sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione wymagania, w ciągu 7 dni roboczych dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane konto.
  WARUNKI ZWROTU
  Zwrot produktu zakupionego w sklepie internetowym jest uregulowany ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7. Na jej podstawie, konsumentowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w okresie 10 dni od dostarczenia. Konsument ma prawo zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.
  Od 25 grudnia 2014 r. w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27, konsumentom przysługuje dłuższy czas na zwrotu towaru. Nie 10 dni, jak dotychczas, a 14 dni.
  Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.
  Zgodnie z ustawą, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką, płyty winylowe, kasety, itp. oraz produkty szybko psujące np. artykuły spożywcze.

  Polityka Prywatności:
  Dane zbierane na stronie sklepu internetowego Unquiet Records wykorzystywane są do realizacji zamówień. Informacje zawarte w logach systemowych są wykorzystywane jedynie w celach technicznych mających związek z administracją serwerami. Cookies są używane w celu stwierdzenia czy dany użytkownik kiedykolwiek korzystał z serwisu Unquiet Records. Wyłączenie cookies zwykle nie uniemożliwia korzystania z naszych serwisów, ale może je utrudnić. Wszelkie informacje o użytkownikach są przechowywane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa. Gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe Użytkownika zgodnie z niniejszymi zasadami ochrony danych osobowych, wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U.2002, nr 101, poz. 926, ze zm.)

  Dane osobowe:
  Wszystkie dane osobowe przekazywane przez Państwo są przetwarzane przez właściciela serwisu.
  – realizacji zamówień
  – po wyrażeniu przez klienta zgody, w celu informowania o nowościach, promocjach itp.
  Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom lub osobom trzecim.